4'lü Yöresel Deneme Paketi
4'lü Yöresel Deneme Paketi

4'lü Yöresel Deneme Paketi

Marka : Ganitto
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,00(KDV Dahil)
Barkod : 8682874692751
Ganitto-1

Birbirinden lezzetli yöresel kahvelerimizin hepsinin tadına bakmak ister misiniz?
50 gr. ambalajlarda tarafınıza 4 adet yöresel kahvemiz gönderilecektir.

 

  • Indonesia Sumatra - 50 gr.
  • Ethiopia Yirgacheff Kochere - 50 gr.
  • Guatemala Huhehuetenango - 50 gr.
  • Colombia Medellin - 50 gr.

ADET :

Ganitto Ethiopia Yirgacheffe Kochere Afrika’nın yöresel kahveleri arasında en çok aranılan ve en çok talep edilen kahveler arasındadır. Her türlü kahve demleme yönteminde başarılı sonuçlar veren bu kahve Etiyopya’nın güneyinde yer alan Yirgachefe Bölgesi’nde hiçbir kimyasal gübre kullanılmadan 1800-2000 metre rakımda yetiştirilmektedir.

Ahududu, çikolata ve yaban mersini notalarıyla benzersiz bir kahve deneyimi sunan Ethiopia Yirgacheffe Kochere gün içerisinde tüketime uygun keyifli ve yumuşak bir içime sahiptir.

 

 

 

Ganitto Guatemala Huehuetenango kahvesi Guatemala’nın Kuzey Batısı’nda yer alan 1900 metre rakımdaki dağlık bir bölge olan Huehuetenango’da yetiştirilmektedir. Bu bölgenin kendine has özellikleri sayesinde burada yetişen kahveler keskin asitliği ve aromasıyla dünya çapında haklı bir şöhrete kavuşmuştur.

Çikolata, bal ve portakal notaları bulunan bu kahve özellikle aromatik kahvelerden hoşlanan kahveseverlerin tercih ettiği bir kahve çekirdeğidir. Narenciye ve çikolata aromalarının bir araya geldiği bu özel kahveseverlere gün boyunca çok özel ve keyifli bir tadım sunmaktadır.

 

 

 

Ganitto Colombia Medellin Kolombiya’nın kuzeyinde deniz seviyesinden 1200 ile 1500 metre arası yükseklikte yüksek sıcaklarda yetiştirilen oldukça değerli bir yöresel kahvedir.

Colombia Medellin özellikle filtre kahve ve espresso kahve tüketmeyi tercih edenlerin oldukça beğeneceği bir yöresel kahve olarak ön plana çıkmaktadır. Ceviz, şeftali ve kakao notalarının bulunduğu kahvenin içimi ise oldukça yumuşak ve ipeksidir. Asiditesi düşük olan kahve günün her saatinde tüketimine uygundur.

 

 

 

Ganitto Indonesia Sumatra Endonezya’nın en büyük adası olan 3.800 rakımlı Sumatra adasında yetiştirilmektedir. Aromatik kahveseverlerin en çok tercih ettiği kahvelerden biri olan Indonesia Sumatra düşük asiditesiyle bilinmektedir.

Asya kahveleri arasında topraksı ve tütsü tatlarıyla oldukça popülerdir. Bitkisel, tütün ve odunsu notalara sahip olan bu kahve yoğun aromatik yapısına rağmen dengeli gövdesi sayesinde kahve tadını da geri planda bırakmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler